Select a page
[social size='small' style='dark' type='twitter,facebook,dribbble']

Yönetim Kurulu Üyeleri

 • Robert Noble

  2244_Bob_N_sq_white

  NET – Noble Environmental Technologies Kurucusu ve Başkanı

  NEEU – Noble Environmental Europe AG Başkanı

  NETR – Noble Çevreci Teknolojiler A.Ş., Türkiye, Başkanı

  1979’da Harvard Üniversitesi Tasarım Bölümü ile Cambridge Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. LEED sertifikası aldı. 1999 yılında Harvard Business School OPM programını bitirdi.
  CEO’su olduğu Tucker Sadler Mimarlık Ofisini, San Diego’nun lider sürdürülebilir planlama ve tasarım firmasına dönüştürdü. Bu dönemde San Diego Kongre Merkezi, Uluslararası Havaalanı ek binaları, Merkez Kütüphanesi, Del Mar Fuar alanı 15 yıllık masterplanı, Deniz Kuvvetleri Merkezi gibi birçok önemli projeye imza attı. 2006 da hibrit araçlar için şarj üniteli park yerleri, solar tree, binalara entegre güneş enerjisi sistemleri konularında uzman, Envision Solar International Şirketini kurdu. Mr. Noble 2010’da halka açılan bu şirketin halen Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

  Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

 • Rene Häusler

  NET_ReneHauslerPortrait_sq

  NETR – Noble Çevreci Teknolojiler A.Ş. Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

  NETR – Noble Çevreci Teknolojiler A.Ş. Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  Rene Häusler, IKEA İsveç CEO’su, IKEA İsviçre ve Avusturya CEO’su, IKEA ABD Batı CEO ve Başkanı olarak şirketin yönetici pozisyonlarında 35 yıl süre ile görev almıştır. Son olarak IKEA San Diego’nun işletmeciliğini yaparak 300 kişilik bir ekibi yönetmiş ve 100 milyon USD’ın üzerinde gelir elde ederek, ABD içerisindeki en karlı IKEA mağazalarından biri haline getirmiştir.

  Mr. Hausler Noble Environmental Technologies Şirketi’nin CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 • Meltem Kurtsan

  28Eki2014_3380-Meltem_K-270x270

  NEEU – Noble Environmental Europe AG Yönetim Kurulu Üyesi

  NETR – Noble Çevreci Teknolojiler A.Ş. Türkiye CEO

  Meltem KURTSAN Eczacılık Lisans ve Fitoterapi Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde tamamladı. 1980’li yıllarda çalışmaya başladığı Otacı – Kurtsan Şirketler Grubunda çeşitli görevlerde bulundu; 2004 – 2013 yılları arasında ise grubun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttü. Kariyeri boyunca birçok iş geliştirme eğitimine katıldı. 1999’da Harvard Business School-OPM/Owner President Management Programı’nı bitirdi. Aynı yıl Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) Geleceğin Global Lideri seçildi.

  Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

 • Don Moody

  DonMoodey

  NET – Noble Environmental Technologies Yönetim Kurulu Üyesi

  NEEU – Noble Environmental Europe Yönetim Kurulu Üyesi

  NETR – Noble Çevreci Teknolojiler A.Ş. Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi